kanteleblog rowerowy

informacje

baton rowerowy bikestats.pl

Znajomi

wszyscy znajomi(19)

wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy kantele.bikestats.pl

linki

Wpisy archiwalne w miesiącu

Wrzesień, 2010

Dystans całkowity:670.78 km (w terenie 113.00 km; 16.85%)
Czas w ruchu:35:50
Średnia prędkość:18.72 km/h
Maksymalna prędkość:53.20 km/h
Suma podjazdów:7238 m
Maks. tętno maksymalne:175 (100 %)
Maks. tętno średnie:164 (94 %)
Suma kalorii:30440 kcal
Liczba aktywności:22
Średnio na aktywność:30.49 km i 1h 37m
Więcej statystyk

ohydniście i obrzyśkliwie :)

Czwartek, 30 września 2010 Kategoria dojazdy
Km: 18.37 Km teren: 0.00 Czas: 01:05 km/h: 16.96
Pr. maks.: 31.40 Temperatura: °C HRmax: 154154 ( 88%) HRavg 133( 76%)
Kalorie: 882kcal Podjazdy: 396m Sprzęt: Scott Scale 70 Aktywność: Jazda na rowerze
Po przymusowych dwóch dniach odpoczynku w tym tygodniu, dzisiaj żadna siła nie zmusiłaby mnie do pojechania do pracy metrem. Nawet potworna czarna chmura za oknem, mżawka i temperatura 5 stopni.

Trochę za chłodno się ubrałam. Ostatnio kupione spodenki Berknera 3/4 są trochę za cienkie, poza tym są 3/4..., zaś ciepła bluza do biegania jest zbyt przewiewna. Za to olśnieniem było założenie ocieplaczy na buty :)

Mało nie rozjechał mnie jakiś psychopatyczny autobus, gdy jechałam buspasem na al. Niepodległości. Ja rozumiem, że on może mieć pretensje, że jadę buspasem, ale to nie jest powód, żeby mnie próbować zepchnąć z ulicy na trawnik. Tak się zdenerwowałam, że aż napisałam mejla do MZA po dotarciu do pracy. Ciekawe, co odpiszą...

Wracając ubrałam się dodatkowo w wiatrówkę, ale ponieważ w ciągu dnia zaczęłam się źle czuć (czyżby próbowało mnie w końcu dopaść przeziębienie, które do tej pory mnie oszczędziło, choć w około wszyscy padają jak muchy?) to i tak zmarzłam.

Wieczorem do snu Fervexik... zobaczymy, co jutro będzie.

kadencja 83/116
KOW: 2
obciążenie: 2x 65 = 130

deszczowo i leniwie

Wtorek, 28 września 2010 Kategoria dojazdy
Km: 18.29 Km teren: 0.00 Czas: 01:08 km/h: 16.14
Pr. maks.: 36.00 Temperatura: °C HRmax: 148148 ( 85%) HRavg 123( 70%)
Kalorie: 933kcal Podjazdy: 510m Sprzęt: Scott Scale 70 Aktywność: Jazda na rowerze
Wczoraj przymusowy odpoczynek (rano padało dość mocno).
Dzisiaj za to w rowerze nic nie działało jak powinno.
Na początek, nie działał licznik. Pewnie po pełnym zaangażowania myciu mojego roweru po maratonie w Nowym Dworze przez Marka i Krzyśka. Zatrzymałam się, poprawiłam, pojechałam dalej.
Siodełko za nisko. Zatrzymałam się, poprawiłam, pojechałam.
Za wysoko. Zatrzymałam się, poprawiłam, pojechałam.
Za nisko jednak. Zatrzymałam się, poprawiłam, pojechałam.
Ok chyba dobrze tym razem.
Gorąco. Zatrzymałam się, odpięłam rękawy, zmieniłam rękawiczki na krótkie, pojechałam.
Rower mi skrzypi (akurat na to nic nie poradzę, więc jechałam dalej).

Jak wracałam z pracy znowu mi siodełko nie pasowało. Zatrzymałam się, poprawiłam, pojechałam.
Deszcz się rozpadał. Zatrzymałam się, założyłam pokrowiec na plecak, pojechałam...
Uff, udało mi się dotrzeć do domu...

Jazda dzisiaj majestatyczna, powolna i dostojna. Ale fajnie, pierwszy raz nie musiałam się martwić, że zamoczę buty bo mam drugie na zmianę :D

Wieczorem odebrałam jeszcze z serwisu odzyskany rower. Wyczyszczony, nasmarowany, wymieniony łańcuch i kaseta oraz hamulce.
Jeździ. Ale mam wrażenie, że siedzę na kozie :) (geometria). Muszę coś z tym zrobić... Trzeba będzie zmienić co... chyba cały wspornik kierownicy bo jest zintegrowany z mostkiem i kierę. Trzeba też zmienić klamki hamulcowe bo obecne ledwo zipią. Ale to już kiedyśtam. I tak doprowadzenie roweru do w miarę sensownego stanu kosztowało mnie prawie 300 zł. No i jeszcze kupiłam skuwacz do łańcucha.
Ale jeszcze jaka wtopa w sklepie... Jak wyjechałam rowerem to patrzę, hej, nie zamontowali mi manetek od przerzutek! Wróciłam do sklepu i mówię, że brakuje manetek, a miły pan pokazuje mi palcem... gripshifta na kierownicy :D

kadencja 81/109
KOW: 2
obciążenie: 2x 68 = 136

Mazovia MTB Nowy Dwór

Niedziela, 26 września 2010 Kategoria wyścigi, ze zdjęciami, >50 km
Km: 64.50 Km teren: 60.00 Czas: 03:29 km/h: 18.52
Pr. maks.: 34.80 Temperatura: °C HRmax: 175175 (100%) HRavg 161( 92%)
Kalorie: 2949kcal Podjazdy: 189m Sprzęt: Scott Scale 70 Aktywność: Jazda na rowerze
Jechać to Giga, nie jechać, jechać, nie jechać, jechać, nie jechać. Marek wiózł mnie i Krzyśka do Nowego Dworu a ja już miałam tętno koło 100 :)
Tak naprawdę to już była zdecydowana, żeby jechać, zgodnie z tym co wykładali na Teorii Podejmowania Decyzji na studiach, jest to tzw. decyzja a'priori. To znaczy, z góry się na coś nastawiam i wyszukuję preteksty żeby odrzucać wszystkie alternatywy.

W drodze na start spotykamy Tomka. Jest tak skupiony na rowerze, że nas nie zauważa, dopiero jak krzyczymy do niego. Przy TOIach stoi Olaf. Marek wdaje się z nim w pogawędkę, a ja MUSZĘ do kibelka :) Jak wychodzę to Olafa już nie ma.

Start z 6 sektora. Prosiłam o przesunięcie z 4 bo nie lubię, jak mnie wszyscy wyprzedzają. 6 jest optymalny, bo ci co mają wyrwać do przodu to wyrywają, i tyle ich widzieli, a ci, co mają odpaść, odpadają - i też tyle ich widzieli. Ani ja za bardzo nie wyprzedzam, ani mnie nie wyprzedzają.

Dojście do sektora wąskie, ciasne, ruch w obie strony, rowery zawadzają się kierownicami, pedałami... Kawałek idę po trawniku i ... właże w psią kupę. Podobno to na szczęście. Ludzie zawsze znajdą wyjaśnienie dla nawet takiego idiotyzmu jak wlezienie w psią kupę.

Przez chwilę próbuję się pozbyć tego z buta, na krawężniku, na trawie, ni cholery - odporne gówno. Trudno, pewnie się wyczyści jak parę razy będę musiała zejść z roweru w błoto albo piach. Przed startem jeszcze izotonik i baton.

Start. Na początek trochę asfaltu. Jeszcze pamiętam, że mam nie dawać czadu na razie, w końcu jadę nie 50 tylko 70 km, więc nie silę się zbytnio na wyprzedzanie. Potem strasznie pylista szutrówka.


Ale jak tylko wpadamy na ubitą leśną drogę, zapominam, że miałam nie gnać.
Jedzie mi się wprost świetnie, nogi same kręcą. Skupiam się na trasie. Nawet nie wiem czy wyprzedzam, po prostu płynę. Znalazłam dzisiaj FLOW :) Trochę błota, tu wybieram złą ścieżkę w ścisku i muszę zejść z roweru. Ale zaraz wsiadam i lecę dalej. Chyba mi ktoś cyka fotkę jak przedzieram się skrajem błota po łapiących za twarz gałęziach.


Pierwszy bufet niespodziewanie szybko. Mała kontrola - pół butelki. Dobra, łapię Powera i do kieszonki. Jak się okazało, przydał się, bo potem dłuuuugo nie było żadnego bufetu. Tak czy siak kolejne bufety olewam.

Trasa ładna, zróżnicowana. Błota niewiele, trochę piachów, mało górek. Górki, z wyjątkiem dwóch - do podjechania. Zjazdy - z wyjątkiem jednego - do zjechania. Zjeżdżam też z takiego straszliwego zjazdu, że aż muszę trzymać oczy wytrzeszczone, żeby ich nie zamknąć ze strachu. Daję sobie w myślach medal za ten zjazd - za odwagę.

Gdzieś po drodze widzę z boku trasy koszulkę Bikestats i wysoką sylwetkę. Trochę się dziwię, ale to chyba awaria. Krzyczę "Cześć!" i słyszę Damiana: "Brawo! Zasuwaj!". No to zasuwam.

Niewystarczająco, bo za chwilę Damian już siedzi mi na plecach i nabija się "Co to, spacerek?". Chwilę jedziemy razem. Jedzie Mega. Mega? Jak to Mega? Wyjaśnia, że kiepska kondycja a poza tym ma napęd spięty na ostre bo przerzutka zepsuta. No dobra... Dobra ściema nie jest zła :P Oczywiście, jadę za wolno więc zaraz mnie wyprzedza i słyszę z przodu tylko "Lewa! Lewa! Lewa!" i już Go nie widać.

Deszcz zaczyna kropić. Trochę mnie to martwi bo w błocie sobie nie radzę. Ale nie długo. Nie zdążyło zmoczyć ścieżek - zaraz się przejaśnia i wychodzi słońce. Las jest piękny i pachnący.


Pięknie, prawda?

Już niedługo rozjazd na Giga. Mam dużo czasu do zamknięcia rozjazdu więc się nie stresuję. Jak widzę tabliczkę, nie zastanawiam się, odbijam.

Przez chwilę nikogo przede mną, nikogo za mną. Jednak po paru kaemach mijam dwójkę, chyba Megowców. Dziewczyna krzyczy, że szkoda tak pędzić w taką piękną pogodę i trzeba popodziwiać las. Nie zwracam na nią uwagi, zasuwam dalej.

Szybka kontrola licznika – mam szansę na 3:30, jeśli utrzymam tempo.

Ktoś tam mnie przegania, pewnie jakiś zmarudziły Gigowiec. Potem ktoś mnie dogania i sapie mi na plecach. Oboje podchodzimy jakiś podjazd. Nogi już mam zmęczone i nie daję rady podjechać. Mój towarzysz narzeka na przeskakujący łańcuch. To dość leciwy rowerzysta, ale po podejściu wsiada na rower i szybko mi ucieka.

Stosowny limeryk (by limerykarnia.pl):
O starym bajkerze raz w Nowym Dworze
mówiły panny: "Stary i może!".
"Zwłaszcza w długim dystansie
jeździ, jakby był w transie,
i bardzo duży skok ma (w amorze)".

Za jakiś czas mam kolejnego rowerzystę na karku. Chcę go przepuścić, ale krzyczy „Jedź!”. Niestety, wymiękam na tym samym zjeździe, na którym wymiękłam na poprzedniej pętli. Ten za mną nie wymięka i ucieka mi. Spotykam go potem jeszcze raz – stoi z boku i krzyczy „Masz imbus?” Zatrzymuję się, bo mam. Mówi, że pogubił śruby, chyba od mostka, i kierownica mu odpada. Na szczęście ma jeszcze dwie śruby, musi je tylko dokręcić. No nieźle… Zostawiam mu klucz i jadę dalej.

Gdzieśtam po drodze mijam oznaczenia – do mety jeszcze 35, 25, potem 20 km. Póki co, zgadza się z licznikiem, chociaż wiem z doświadczenia, że dystanse na Mazovii są… nieco płynne.

Końcówka już bez przygód, choć jestem tak zmęczona, że się trochę wlokę. Druga pętla zdecydowanie wolniejsza, trochę mnie to martwi bo nie będzie 3:30, raczej bliżej 4:00 – jak pierwotnie sądziłam.

Gdy widzę oznaczenie 5 km do mety, na liczniku mam około 60 km. Hę? Zaraz potem 3 km, 2 km… Hę?

Końcówka ciężka, na ostatniej prostej wmordewind. Próbuję utrzymać 30 km/h. Ktoś mnie dopinguje.

Gdy wjeżdżam na metę po 3:28 licznik pokazuje 64,5 km. Znowu organizatorzy zjedli parę kilometrów.

Nikt mnie nie wita, bo Marek z Krzyśkiem pewnie zakładali 4h :(

Chwilę stoję i wyrzucam z siebie powietrze. Izotonika w paśniku zbrakło :( więc wypijam chyba z 6 kubeczków wody. Na metę dojeżdża biker, któremu pożyczyłam klucz, oddaje mi klucz, zamieniamy kilka słów.
Dzwonię do Marka, i zaraz Marek z Krzyśkiem się pojawiają. Krzysiek już dawno z Mega (02:29:15), przebrany, rower umyty.

Kręcimy się jeszcze chwilę. Marek z Krzyśkiem myją mi rower :D Oglądamy dekorację kobiet Giga, gadamy chwilę z Tomkiem (Mega 02:00:03) i zbieramy się.

Psia kupa, niestety, trzyma się dobrze.

Łapiemy jeszcze jedną, na oponie roweru, wracając do auta. Co za gówniany dzień :)

Miejsce Giga K Open: 6/8 , Kat: 3/3. Ale – przyjechałam tylko pół godziny po najlepszej! :) :)
Czas: 03:28:41
I awans do 3 sektora :Dkadencja 79/115
KOW: 8

obciążenie: 8 x 148 = 1184

jaki piękny dzionek!

Piątek, 24 września 2010 Kategoria dojazdy, ze zdjęciami
Km: 22.44 Km teren: 0.00 Czas: 01:10 km/h: 19.23
Pr. maks.: 48.30 Temperatura: °C HRmax: 161161 ( 92%) HRavg 134( 77%)
Kalorie: 923kcal Podjazdy: 327m Sprzęt: Scott Scale 70 Aktywność: Jazda na rowerze
Jaki piękny dzionek! Aż jak nie ja, zatrzymałam się na Polach Mokotowskich, jadąc do pracy. Żeby pokontemplować promienie słoneczne przenikające przez liście i rześkość powietrza :)idę przed siebie przed siebie to tam
w innym kierunku niż wybrałbym sam
nawet w przeciwnym lecz idę więc chcę
niestety nie wiem skąd ani gdzie

idę przed siebie ze śladów mych stóp
sądzę że to właśnie może być ruch
ślady są za mną i moje a tak
że miedzy śladami śladów jest brak

idę wraz ze mną porusza się cień
on też określa tu noc albo dzień
miast w pojedynkę idziemy we dwóch
i nie dowiodę że to nie mój duch

idę idziemy dążymy więc do
ruch by się odbył potrzebne jest tło
a tym jest to czym nie ja i mój cień
chociaż my również możemy być tłem

idę idziemy lecz coś jest nie tak
bliżej przed nami czy prędzej już za
punkt odniesienia współrzędna czy oś
trudno powiedzieć bo trudno jest dojść

idę by dotrzeć wręcz idę by iść
czynność jest skutkiem przyczyną jest myśl
jak idę tak przecież nie iść bym mógł
koniec na końcu są ślady mych stóp
Ale piękność tego dnia została zakłócona... potwornym skrzypieniem napędu. Nie wiem co mi skrzypi i gdzie dokładnie. Podjechałam po południu do serwisu, ale oczywiście "syndrom denstysty" - napęd podczas testowania przez serwisanta nie skrzypiał :)
No cóż, będę musiała zaczekać do przeglądu posezonowego - bo przecież nie pozbawię się roweru na 2 dni z tego powodu.

Poza tym zawlokłam (w sensie dosłownym, bo przednie koło było oddzielnie) do serwisu odzyskany rower. Diagnoza wstępna: 270 zł na doprowadzenie do stanu używalności. Da się przeżyć. Poza gruntownym czyszczeniem i regulacją tylko wymiana łańcucha, nic strasznego.

kadencja: 82/121
KOW: 3
obciążenie: 3x70 = 210

niemoc

Czwartek, 23 września 2010 Kategoria dojazdy, ze zdjęciami
Km: 27.03 Km teren: 0.00 Czas: 01:29 km/h: 18.22
Pr. maks.: 45.00 Temperatura: °C HRmax: 154154 ( 88%) HRavg 127( 72%)
Kalorie: 1172kcal Podjazdy: 402m Sprzęt: Scott Scale 70 Aktywność: Jazda na rowerze
Rano wmordewind, po południu wmordewind. Nogi nie chciały kręcić. Zmusiłam się, żeby pojechać przez Wilanów (może niepotrzebnie?). W dodatku tylny hamulec mi ociera i coś piszczy w supporcie (mycie i smarowanie nie pomogło). Zły dzień :)
Miałam dzisiaj też biegać, ale kompletnie mi się nie chciało.

Wieczorem odebrałam z policji rower, skradziony w 2007 roku


Odnalazł się, ponieważ policjanci capnęli pijanego gościa, który postanowił wrócić do domu rowerem, stojącym od dwóch lat (ktoś go tam zostawił i tak stał) w stojaczku przy jego miejscu pracy. Gość jechał ostrym zygzakiem i dlatego się dał capnąć :)
Rower jest w zaskakująco dobrym stanie. Oczywiście łańcuch zardzewiały, że hej, ale nie ma zbytnio żadnych dodatkowych uszkodzeń.
Ale żeby nie było zbyt pięknie, to z mojej głupoty już ma dodatkowe uszkodzenia :) Otóż, wsadziliśmy rower do auta, odkręcając przednie koło. Koła zapomnieliśmy z parkingu. Wróciliśmy się po nie prawie spod domu, ale okazało się, że ktoś (może nawet my, wyjeżdżając) na nie najechał i szybkozamykacz się złamał (wygląda na to, że o dziwo - tylko szybkozamykacz, koło wygląda na niepogięte). A zatem, nawet nie mogę sprawdzić czy napęd sprawdnie pracuje, bo koła nie da się założyć...
Nic, może dzisiaj zawlokę go na myjnię i dam do serwisu do diagnozy. Jeśli wyleczenie rowerka nie będzie zbyt drogie to zrobię z niego zimówkę.

kadencja 84/113
KOW: 3
obciążenie: 3x89 = 267

dzień bez samochodu + demostracja budżetówki = przymusowy lajcik

Środa, 22 września 2010 Kategoria dojazdy
Km: 27.09 Km teren: 0.00 Czas: 01:25 km/h: 19.12
Pr. maks.: 47.60 Temperatura: °C HRmax: 162162 ( 93%) HRavg 129( 74%)
Kalorie: 1170kcal Podjazdy: 284m Sprzęt: Scott Scale 70 Aktywność: Jazda na rowerze
Dzisiaj dzień bez samochodu. Taaa... najlepiej to było widać na Marszałkowskiej i Żurawiej - dawno takiego KORA nie widziałam! Ciężko było przejechać pomiędzy tymi wszystkimi autami.
Ale prawdopodobnie został spowodowany demonstracją budżetówki, która zatamowała całe al. Ujazdowskie. Nawet rowerem się nie dało przejechać. Całe szczęście, że zostawili kawałek trawnika, to chociaż tamtędy się przemknęłam :)

A wieczorkiem mycie rowerka bo już nie mogłam na niego patrzeć, taki był zasyfiały :)

kadencja 82/120

KOW: 2
obciążenie 2x85= 170

praca + Agrykola + bieganie

Wtorek, 21 września 2010 Kategoria dojazdy, trening
Km: 37.44 Km teren: 0.00 Czas: 01:49 km/h: 20.61
Pr. maks.: 53.20 Temperatura: °C HRmax: 167167 ( 95%) HRavg 145( 83%)
Kalorie: 1676kcal Podjazdy: 747m Sprzęt: Scott Scale 70 Aktywność: Jazda na rowerze
Poranki są zdecydowanie chłodne :) Ale grunt to mieć dobre ubranko - ocieplacze na kolana są fajne, bo można po południu ich nie założyć. Mam też długie spodenki ale chyba to nie był zbyt trafiony zakup. Na zimną pogodę są zbyt cienkie - ocieplacze są lepszym rozwiązaniem.
Agrykola x10 (29:44)
Zeszłam poniżej 30 minut :) Mam nadzieję, że to nie przypadek. Po raz pierwszy udało mi się jeden (pierwszy) podjazd zrobić na przełożeniu nie mniejszym niż 2x5 (normalnie schodzę do 2x4 pod koniec).
KOW: 4
kadencja: 82/117
z Agrykoli: 76, KOW: 7

Wieczorem było bardzo przyjemnie i ciepło, więc poszłam pobiegać.
Wynik mógłby być lepszy, ale od niedzielnych zawodów biegowych boli mnie coś w okolicach kości piszczelowej, po lewej stronie, nie wiem co. Przeszkadzało mi bardzo :(
8 km / 52:42 / HR 155/174
KOW: 5
I jeszcze wbiegnięcie po schodach: 1min / HR 140/154
KOW: 8

obciążenie: 7x30 + 4x79 + 5x 53 + 8 = 799

praca

Poniedziałek, 20 września 2010 Kategoria dojazdy, trening
Km: 27.02 Km teren: 0.00 Czas: 01:12 km/h: 22.52
Pr. maks.: 51.10 Temperatura: °C HRmax: 164164 ( 94%) HRavg 146( 83%)
Kalorie: 1092kcal Podjazdy: 260m Sprzęt: Scott Scale 70 Aktywność: Jazda na rowerze
Wczoraj zmieniłam ustawienie siodełka (podniosłam trochę "dziób").
Nie wiem, czy to zmiana ustawienia siodła, czy nowe buty a może po prostu korzystna pogoda sprawiły, że w obie strony, do i z pracy jechało mi się jak na skrzydłach. Tak wysokiej średniej kadencji z dnia to jeszcze chyba nie miałam.

kadencja 86/123
KOW: 4

obciążenie 4x 72 = 288

edit: o, jestem w pierwszej 500 :D

Bemowski Bieg Przyjaźni

Niedziela, 19 września 2010 Kategoria zawody biegowe, ze zdjęciami, bieganie
Km: 0.00 Km teren: 0.00 Czas: km/h:
Pr. maks.: 0.00 Temperatura: °C HRmax: HRavg
Kalorie: kcal Podjazdy: m Sprzęt: Scott Scale 70 Aktywność: Jazda na rowerze
No i życiówka na 5 km po raz drugi w tym roku (pierwsza była podczas Biegu Ursynowa w czerwcu).
Było chłodno i wiatr wiał, ale trasa prowadziła głównie po terenie sławnych akademików Jelonki (trochę zabudowy, trochę drzew) więc nie dawało się to zbyt mocno we znaki. Zresztą po 500m, podczas których żałowałam, że nie założyłam bezrękawnika, rozgrzałam się na tyle, żeby cieszyć się, że nie założyłam bezrękawnika :) Podczas mojego biegu (bo kobiety biegły osobno) świeciło w dodatku słoneczko.
Pierwsze laski dobiegły do mety już po 18 minutach. Ja chyba nigdy nie osiągnę takiego wyniku, ale jestem zadowolona z tego co udało mi się osiągnąć do tej pory.
Na mecie oczywiście medal :) z napisem "Wykuwamy tężyznę fizyczną narodu" :D

Ponieważ bieg był pod hasłem "Bieg przodowniczek/przodowników pracy" to w ramach pakietu startowego dostałam kartkę (kto pamięta jeszcze kartki?) na towary luksusowe, do odbioru po biegu :) Towarami luksusowymi były: szary papier toaletowy, oranżada, chałwa :) i dwie saszetki izotonika w proszku :)
W pakiecie startowym był też ładny T-shirt.
Trasa atestowana, jednak dość nieciekawa pod względem możliwości "rozwinięcia skrzydeł" - wąsko, dziurawo i dużo zakrętów. O ile w biegu kobiecym to nie było zbyt upiardliwe (bo kobiet biegło oczywiście sporo mniej), to w przypadku biegu mężczyzn bicie rekordów było raczej uniemożliwione...
Chyba nie załapałam się na fotkę z mety :(czas brutto: 29:06 / netto: 28:57
miejsce open 91/160HR 163/173
KOW: 8

obciążenie: 8x 29 = 232

praca + zakupy rowerowe

Piątek, 17 września 2010 Kategoria dojazdy, ze zdjęciami
Km: 26.70 Km teren: 0.00 Czas: 01:30 km/h: 17.80
Pr. maks.: 46.30 Temperatura: °C HRmax: 151151 ( 86%) HRavg 129( 74%)
Kalorie: 1351kcal Podjazdy: 536m Sprzęt: Scott Scale 70 Aktywność: Jazda na rowerze
Człap człap człap... takie tempo dzisiaj miałam na rowerze :) Nogi w ogóle nie chciały kręcić, więc ich nie zmuszałam.
Jak wracałam do domku to próbowało padać więc schowałam się pod drzewkiem i zmarudziłam tam chwilę wyciągając kurtkę i pokrowiec na plecak. Jak skończyłam to już nie padało :D
Wkurza mnie, że muszę uważać, żeby nie zamoczyć butów jak pada (bo nie mam drugich i jak będą mokre to będzie następnego dnia nieprzyjemnie w nich jechać, że już nie wspomnę, że przeziębić się można). Dlatego postanowiłam kupić sobie drugie :D
Jak postanowiłam tak uczyniłam.

Mam już jedne takie, tylko czarne i jestem z nich bardzo zadowolona. Dlatego nie kombinowałam tylko kupiłam ten sam model... :)

kadencja 81/118
KOW: 3
obciążenie 3x90 = 270

kategorie bloga

Moje rowery

KTM Strada 2000 24420 km
Scott Scale 740 6502 km
Scott Scale 70 18070 km
b'twin Triban 3 (sprzedany) 2423 km
Scott Scale 80 (skradziony) 507 km
Giant Rincon (sprzedany) 9408 km
Trenażer 51 km
rower z Veturilo 323 km

szukaj

archiwum