kanteleblog rowerowy

informacje

baton rowerowy bikestats.pl

Znajomi

wszyscy znajomi(19)

wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy kantele.bikestats.pl

linki

Wpisy archiwalne w miesiącu

Marzec, 2018

Dystans całkowity:b.d.
Czas w ruchu:b.d.
Średnia prędkość:b.d.
Liczba aktywności:0
Średnio na aktywność:0.00 km
Więcej statystyk

przenosiny!

Czwartek, 22 marca 2018
Km: 0.00 Km teren: 0.00 Czas: km/h:
Pr. maks.: 0.00 Temperatura: °C HRmax: HRavg
Kalorie: kcal Podjazdy: m Aktywność: Jazda na rowerze
Hej!
Dawno mnie tu nie było... jakoś weny nie mam a i też nie chce mi się uzupełniać ręcznie tych wszystkich KM - zwłaszcza, że ostatnie miesiące to głównie trenażer i te KM to żadne KM.
Skoro nie chce mi się uzupełniać a w sumie po to głównie jest ten portal... to samo z siebie nasuwa się przeniesienie się na miejsce bardziej odpowiednie do blogowania. Wybrałam miejsce dość oczywiste z punktu widzenia takiego w zasadzie "dla siebie" blogowania, czyli Blogger. Nowy adres to http://dalekodomety.blogspot.com/ i tam będą się pojawiały nowe wpisy.
Mam taki plan, żeby nie robić opisów treningów, o czym w zasadzie głównie tutaj pisałam. Chciałabym wrzucać treści ciekawsze, ale będą nadal dość osobiste - począwszy od moich planów, przemyśleń o treningu i relacji z zawodów a skończywszy na testach gadżetów i sprzętu przeze mnie kupionego i używanego (bądź nie, jeśli okazał się słaby lub bezużyteczny).

Póki co, głównie wrzucam krótkie teksty na Fejsie (Daleko Do Mety), można też śledzić mnie na Instagramie (https://www.instagram.com/DalekoDoMety/), ale na pewno na nowym miejscu też niedługo zaczną pojawiać się jakieś teksty.

Do zobaczenia!

kategorie bloga

Moje rowery

KTM Strada 2000
Giant Rincon (sprzedany)
Scott Scale 80 (skradziony)
Scott Scale 70
b'twin Triban 3 (sprzedany)
Scott Scale 740
Trenażer
rower z Veturilo

szukaj

archiwum