Wpisy archiwalne w kategorii
trening
| Dystans całkowity: | 30825.36 km (w terenie 1180.74 km; 3.83%) |
| Czas w ruchu: | 1795:05 |
| Średnia prędkość: | 19.55 km/h |
| Maksymalna prędkość: | 53.20 km/h |
| Suma podjazdów: | 23423 m |
| Maks. tętno maksymalne: | 186 (103 %) |
| Maks. tętno średnie: | 167 (91 %) |
| Suma kalorii: | 108933 kcal |
| Liczba aktywności: | 1173 |
| Średnio na aktywność: | 32.38 km i 1h 31m |
| Więcej statystyk | |
s1
Wtorek, 26 stycznia 2016 Kategoria trening
| Km: | 12.45 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:51 | km/h: | 14.65 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: KTM Strada 2000 | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Nocne światła
Poniedziałek, 11 stycznia 2016 Kategoria trening, ze zdjęciami
| Km: | 17.25 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:10 | km/h: | 14.79 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: KTM Strada 2000 | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Od paru dni testuję kamerkę, czasem coś zakręcę też po ciemku. Niestety, foty w tych warunkach nie wychodzą zbytnio, ale czasem coś wyjdzie ciekawego ;)
Przyczółkowa by night
Przyczółkowa by night
Śnieg spadł i zaraz się zaczął rozpuszczać
Niedziela, 10 stycznia 2016 Kategoria trening, ze zdjęciami
| Km: | 24.57 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:42 | km/h: | 14.45 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Scott Scale 740 | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
... ale w lesie jeszcze trochę leży ;) Niektórzy uważają, że to dobre warunki na biegówki ale moim zdaniem, zdecydowanie lepsze są to warunki na rower. Trening poślizgów, tzw. "core", jak znalazł.




Czekałam, czekałam aż się doczekałam
Sobota, 9 stycznia 2016 Kategoria trening, ze zdjęciami
| Km: | 18.05 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:26 | km/h: | 12.59 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Scott Scale 740 | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Spadł śnieg.
No, niemożliwe... :)
Wykorzystałam ten moment na testy kamery, którą dostałam pod choinkę. Póki co, kilka zdjęć a subiektywna recenzja kamery za czas jakiś ;)


No, niemożliwe... :)
Wykorzystałam ten moment na testy kamery, którą dostałam pod choinkę. Póki co, kilka zdjęć a subiektywna recenzja kamery za czas jakiś ;)


trenażer
Niedziela, 3 stycznia 2016 Kategoria trening, trenażer
| Km: | 0.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | km/h: | ||
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Trenażer | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
s2
Piątek, 1 stycznia 2016 Kategoria trening
| Km: | 19.39 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:20 | km/h: | 14.54 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Scott Scale 740 | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
s2 + młynek
Czwartek, 31 grudnia 2015 Kategoria trening
| Km: | 31.55 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:41 | km/h: | 18.74 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: KTM Strada 2000 | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Zabaw Virb'em ciąg dalszy
Niedziela, 27 grudnia 2015 Kategoria ze zdjęciami, trening, wycieczki i inne spontany
| Km: | 43.06 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:53 | km/h: | 22.86 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: KTM Strada 2000 | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
W zasadzie to aura wczoraj i dziś nie sprzyjała robieniu zdjęć. Buro, ponuro, wilgotno. Dobrze, że nie pada chociaż ;)
Dziś zdjęć zrobiłam zdecydowanie mniej i spośród nich wyrzuciłam zdecydowanie więcej ;)

Wreszcie wiem, skąd wzięło się nazwisko mojego Małżonka ;)

Znów dziś wcześniej obczajoną trasą z segmentami Stravy i znów z odbiegnięciem od założonego planu ;)
Z Siedlec do Zbuczyna, stamtąd na Choję. Po drodze zaliczyłam miejscowość rodową ;) Wyjechałam tamtędy na trasę do Siedlec ale nie chciałam za bardzo nią jechać więc znów zakręciłam w stronę Pruszyna ale niedaleko bo stamtąd wróciłam znów do tej trasy i dalej już znanym kawałkiem przez Stok Lacki do Siedlec.
Dziś zdjęć zrobiłam zdecydowanie mniej i spośród nich wyrzuciłam zdecydowanie więcej ;)

Wreszcie wiem, skąd wzięło się nazwisko mojego Małżonka ;)

Znów dziś wcześniej obczajoną trasą z segmentami Stravy i znów z odbiegnięciem od założonego planu ;)
Z Siedlec do Zbuczyna, stamtąd na Choję. Po drodze zaliczyłam miejscowość rodową ;) Wyjechałam tamtędy na trasę do Siedlec ale nie chciałam za bardzo nią jechać więc znów zakręciłam w stronę Pruszyna ale niedaleko bo stamtąd wróciłam znów do tej trasy i dalej już znanym kawałkiem przez Stok Lacki do Siedlec.
Pierwsze zabawy Virb'em na nowej trasie
Sobota, 26 grudnia 2015 Kategoria ze zdjęciami, trening, wycieczki i inne spontany
| Km: | 33.25 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:40 | km/h: | 19.95 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: KTM Strada 2000 | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Dostałam pod choinkę kamerę Garmin Virb :) W Wigilię nie było zbytnio okazji się nią pobawić, w pierwszy dzień Świąt była objazdówka po rodzinach więc dopiero mogłam się pobawić wieczorem - kręciłam i fociłam głównie w domu u Teściów ;)
Dziś wreszcie mogłam wypróbować kamerę w terenie. Niestety, w zestawie nie było uchwytu na kierownicę ani na kask rowerowy. Jest tylko uchwyt do przyklejenia na płaskie/względnie płąskie powierzchnie (np. kask narciarski) więc kręciłam i fociłam z ręki.
Po przebraniu i drobną zabawą Picasą, ostało się kilka fotek :)
Moje pierwsze prawdziwe "selfi" - dwa światy.

Sprawdziłam sobie wcześniej, gdzie w okolicy ludzie jeżdżą (czytaj: sprawdziłam, gdzie są segmenty na Stravie) i wybrałam wariant przez Stok Lacki - Pruszyn i Błogoszcz. Z Błogoszczy miałam odbić do Siedlec ale tak mi się przyjemnie jeździło, że pojechałam dalej i zrobiłam jeszcze małą zahaczkę o Topórek ;) Zamknęłam pętle w Stoku Lackim. Zepsułam tym samym możliwość zdobycia QOM na całej pętli Pruszyn ;) Ale trasa była za krótka ;P






Dziś wreszcie mogłam wypróbować kamerę w terenie. Niestety, w zestawie nie było uchwytu na kierownicę ani na kask rowerowy. Jest tylko uchwyt do przyklejenia na płaskie/względnie płąskie powierzchnie (np. kask narciarski) więc kręciłam i fociłam z ręki.
Po przebraniu i drobną zabawą Picasą, ostało się kilka fotek :)
Moje pierwsze prawdziwe "selfi" - dwa światy.

Sprawdziłam sobie wcześniej, gdzie w okolicy ludzie jeżdżą (czytaj: sprawdziłam, gdzie są segmenty na Stravie) i wybrałam wariant przez Stok Lacki - Pruszyn i Błogoszcz. Z Błogoszczy miałam odbić do Siedlec ale tak mi się przyjemnie jeździło, że pojechałam dalej i zrobiłam jeszcze małą zahaczkę o Topórek ;) Zamknęłam pętle w Stoku Lackim. Zepsułam tym samym możliwość zdobycia QOM na całej pętli Pruszyn ;) Ale trasa była za krótka ;P






s1
Czwartek, 24 grudnia 2015 Kategoria trening
| Km: | 24.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:13 | km/h: | 19.73 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: KTM Strada 2000 | Aktywność: Jazda na rowerze | ||







