Wpisy archiwalne w kategorii
trening
| Dystans całkowity: | 30825.36 km (w terenie 1180.74 km; 3.83%) |
| Czas w ruchu: | 1795:05 |
| Średnia prędkość: | 19.55 km/h |
| Maksymalna prędkość: | 53.20 km/h |
| Suma podjazdów: | 23423 m |
| Maks. tętno maksymalne: | 186 (103 %) |
| Maks. tętno średnie: | 167 (91 %) |
| Suma kalorii: | 108933 kcal |
| Liczba aktywności: | 1173 |
| Średnio na aktywność: | 32.38 km i 1h 31m |
| Więcej statystyk | |
s2
Środa, 18 maja 2016 Kategoria trening
| Km: | 35.72 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:32 | km/h: | 23.30 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: KTM Strada 2000 | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
s1
Poniedziałek, 16 maja 2016 Kategoria trening
| Km: | 13.41 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:51 | km/h: | 15.78 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: KTM Strada 2000 | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Łurzyckie Ściganie dojazd, rozgrzewka, rozjazd, powrót - sumarycznie
Niedziela, 15 maja 2016 Kategoria trening, >50 km
| Km: | 55.24 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:33 | km/h: | 21.66 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: KTM Strada 2000 | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
s3
Czwartek, 12 maja 2016 Kategoria >50 km, trening
| Km: | 56.23 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:10 | km/h: | 25.95 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: KTM Strada 2000 | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
tu i tam
Środa, 11 maja 2016 Kategoria trening, ze zdjęciami
| Km: | 42.40 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:57 | km/h: | 21.74 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Scott Scale 740 | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Niespodziewane spotkanie na Wale Zawadowskim

Najgorzej, jadąc tu kolarką, to przejechać od ścieżki na Wale do asfaltu w Kępie Okrzewskiej. Dołem - dziurawy szuter. Bokiem - betonowe płyty ze szczelinami a potem dziurawy szuter. Chyba najsensowniejsza jest kontynuacja wałem, po wydeptanej/wyjeżdżonej ścieżce... (na zdjęciu szuter opcja "bokiem")

Uff, wreszcie asfalt ;)

A jakoś tak mi się w Kabaty zawinęło po drodze ;)

Najgorzej, jadąc tu kolarką, to przejechać od ścieżki na Wale do asfaltu w Kępie Okrzewskiej. Dołem - dziurawy szuter. Bokiem - betonowe płyty ze szczelinami a potem dziurawy szuter. Chyba najsensowniejsza jest kontynuacja wałem, po wydeptanej/wyjeżdżonej ścieżce... (na zdjęciu szuter opcja "bokiem")

Uff, wreszcie asfalt ;)

A jakoś tak mi się w Kabaty zawinęło po drodze ;)
s1
Poniedziałek, 9 maja 2016 Kategoria trening
| Km: | 14.56 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:50 | km/h: | 17.47 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: KTM Strada 2000 | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Radzymin rozgrzewka, rozjazd
Niedziela, 8 maja 2016 Kategoria trening
| Km: | 7.74 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:30 | km/h: | 15.48 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Scott Scale 740 | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
s1
Sobota, 7 maja 2016 Kategoria trening
| Km: | 18.51 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:01 | km/h: | 18.21 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: KTM Strada 2000 | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
nad Wisłą
Piątek, 6 maja 2016 Kategoria trening, ze zdjęciami
| Km: | 42.96 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:59 | km/h: | 21.66 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Trenażer | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
Po przerwie chorobowej od środy zaczęłam "z grubej rury". s3, s4, s3, łomatko.
Ale z kamerką na kierownicy nawet w s3 można robić zdjęcia ;)
Urokliwa ścieżka na wschodnim brzegu Wisły

A gdy skręci się w nieznane...


Szutrowa ścieżka na Wale Zawadowskim. Po prawej widać kominy elektrociepłowni Siekierki

Gdy ścieżka się kończy, pozostaje do wyboru wydept na wale lub obśrupany szuter obok.

Wisła wysoko

Selfi z Wisłą

Wisła bez selfi ;)

Ciekawe zjawisko - jadąc do domu miałam wmordewind a mimo to, ta chmurka wyraźnie mnie ścigała

Ale z kamerką na kierownicy nawet w s3 można robić zdjęcia ;)
Urokliwa ścieżka na wschodnim brzegu Wisły

A gdy skręci się w nieznane...


Szutrowa ścieżka na Wale Zawadowskim. Po prawej widać kominy elektrociepłowni Siekierki

Gdy ścieżka się kończy, pozostaje do wyboru wydept na wale lub obśrupany szuter obok.

Wisła wysoko

Selfi z Wisłą

Wisła bez selfi ;)

Ciekawe zjawisko - jadąc do domu miałam wmordewind a mimo to, ta chmurka wyraźnie mnie ścigała

taki wieszak
Czwartek, 5 maja 2016 Kategoria trening, ze zdjęciami
| Km: | 50.53 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:11 | km/h: | 23.14 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: KTM Strada 2000 | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
W garażu pod pracą ostatnio zamontowali takiego cudaka. Szkoda, że tylko jeden bo nie tylko ja dojeżdżam i parkuję w garażu rower ;)







