do pracki a potem wyprawa do myjni
Piątek, 10 kwietnia 2009 Kategoria dojazdy, wycieczki i inne spontany
| Km: | 33.50 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:45 | km/h: | 19.14 |
| Pr. maks.: | 34.31 | Temperatura: | 9.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Giant Rincon (sprzedany) | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
jakoś dzisiaj chłodniej trochę
wieczorem brrr... a jeszcze ta zimna woda w myjni
całe szczęście, że tylko asystowałam w myciu roweru Marka bo mój umyty już z tydzień temu :)
średnia kad: 67
wieczorem brrr... a jeszcze ta zimna woda w myjni
całe szczęście, że tylko asystowałam w myciu roweru Marka bo mój umyty już z tydzień temu :)
średnia kad: 67
do pracki
Czwartek, 9 kwietnia 2009 Kategoria dojazdy
| Km: | 22.71 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:15 | km/h: | 18.17 |
| Pr. maks.: | 35.65 | Temperatura: | 17.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Giant Rincon (sprzedany) | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
do pracy powolutku i statecznie bo wszystko mnie bolało (po ostatnim bieganiu z moim Markiem oraz po treningu aikido i po tachaniu na plecach strasznie ciężkiego plecaka przez pół Warszawy)
ale droga powrotna była jak na skrzydłach. może to dlatego, że miałam wiaterek w plecy? :)
aha średnia kad. 68
ale droga powrotna była jak na skrzydłach. może to dlatego, że miałam wiaterek w plecy? :)
aha średnia kad. 68
dojo :)
Środa, 8 kwietnia 2009 Kategoria wycieczki i inne spontany
| Km: | 4.70 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:17 | km/h: | 16.59 |
| Pr. maks.: | 26.95 | Temperatura: | 20.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Giant Rincon (sprzedany) | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
nie za dużo. ale to dlatego, że rowerek był w przeglądzie...
aha przypomniałam sobie, że miałam spisywać średnią kadencję
no to dzisiaj 72
aha przypomniałam sobie, że miałam spisywać średnią kadencję
no to dzisiaj 72
do pracki
Wtorek, 7 kwietnia 2009 Kategoria dojazdy
| Km: | 29.31 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:25 | km/h: | 20.69 |
| Pr. maks.: | 26.22 | Temperatura: | 15.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Giant Rincon (sprzedany) | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
kurde jakiś dzisiaj zdechlak ze mnie
w dodatku licznik mi się niechcący skasował... więc o ile km byłam w stanie sobie obliczyć ale czas to już "na oko" wpisany...
w dodatku licznik mi się niechcący skasował... więc o ile km byłam w stanie sobie obliczyć ale czas to już "na oko" wpisany...
do pracy, do dojo, a potem spacerek z biegaczem
Poniedziałek, 6 kwietnia 2009 Kategoria dojazdy, wycieczki i inne spontany
| Km: | 31.03 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:48 | km/h: | 17.24 |
| Pr. maks.: | 35.30 | Temperatura: | 10.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Giant Rincon (sprzedany) | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
chyba się za lekko ubrałam... zwłaszcza wieczorem na "spacerku" zmarzłam jak diabli
do szkółki
Niedziela, 5 kwietnia 2009 Kategoria wycieczki i inne spontany
| Km: | 6.94 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:21 | km/h: | 19.83 |
| Pr. maks.: | 26.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Giant Rincon (sprzedany) | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
szkoła - rodzice
Sobota, 4 kwietnia 2009 Kategoria wycieczki i inne spontany, dojazdy
| Km: | 27.81 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:19 | km/h: | 21.12 |
| Pr. maks.: | 40.05 | Temperatura: | 15.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Giant Rincon (sprzedany) | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
najpierw rundka do szkoły o poranku, potem odwiedziny u rodziców i powrót :)
czuję się jak świnka kąpiąca się w błocie :D:D
czuję się jak świnka kąpiąca się w błocie :D:D
do dojo... a potem do pracy rowerkiem
Piątek, 3 kwietnia 2009 Kategoria dojazdy, wycieczki i inne spontany
| Km: | 34.69 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:17 | km/h: | 15.19 |
| Pr. maks.: | 32.78 | Temperatura: | 10.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Giant Rincon (sprzedany) | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
wreszcie piękna pogoda :D
coś mi się zgubiło
Wtorek, 24 marca 2009
| Km: | 14.30 | Km teren: | 0.00 | Czas: | km/h: | ||
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Giant Rincon (sprzedany) | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
znowu dojo
Poniedziałek, 23 marca 2009 Kategoria wycieczki i inne spontany
| Km: | 14.24 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:55 | km/h: | 15.53 |
| Pr. maks.: | 29.85 | Temperatura: | 1.0°C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Sprzęt: Giant Rincon (sprzedany) | Aktywność: Jazda na rowerze | ||
trzy rundki do dojo, w tym ostatnia przy tak obrzydliwej pogodzie, że aż strach... niech już będzie wiosna!







