kanteleblog rowerowy

informacje

baton rowerowy bikestats.pl

Znajomi

wszyscy znajomi(19)

wykres roczny

Wykres roczny blog rowerowy kantele.bikestats.pl

linki

przenosiny!

Czwartek, 22 marca 2018
Km: 0.00 Km teren: 0.00 Czas: km/h:
Pr. maks.: 0.00 Temperatura: °C HRmax: HRavg
Kalorie: kcal Podjazdy: m Aktywność: Jazda na rowerze
Hej!
Dawno mnie tu nie było... jakoś weny nie mam a i też nie chce mi się uzupełniać ręcznie tych wszystkich KM - zwłaszcza, że ostatnie miesiące to głównie trenażer i te KM to żadne KM.
Skoro nie chce mi się uzupełniać a w sumie po to głównie jest ten portal... to samo z siebie nasuwa się przeniesienie się na miejsce bardziej odpowiednie do blogowania. Wybrałam miejsce dość oczywiste z punktu widzenia takiego w zasadzie "dla siebie" blogowania, czyli Blogger. Nowy adres to http://dalekodomety.blogspot.com/ i tam będą się pojawiały nowe wpisy.
Mam taki plan, żeby nie robić opisów treningów, o czym w zasadzie głównie tutaj pisałam. Chciałabym wrzucać treści ciekawsze, ale będą nadal dość osobiste - począwszy od moich planów, przemyśleń o treningu i relacji z zawodów a skończywszy na testach gadżetów i sprzętu przeze mnie kupionego i używanego (bądź nie, jeśli okazał się słaby lub bezużyteczny).

Póki co, głównie wrzucam krótkie teksty na Fejsie (Daleko Do Mety), można też śledzić mnie na Instagramie (https://www.instagram.com/DalekoDoMety/), ale na pewno na nowym miejscu też niedługo zaczną pojawiać się jakieś teksty.

Do zobaczenia!

komentarze
Nie ma jeszcze komentarzy.
Komentować mogą tylko zalogowani. Zaloguj się · Zarejestruj się!

kategorie bloga

Moje rowery

KTM Strada 2000 24420 km
Scott Scale 740 6502 km
Scott Scale 70 18070 km
b'twin Triban 3 (sprzedany) 2423 km
Scott Scale 80 (skradziony) 507 km
Giant Rincon (sprzedany) 9408 km
Trenażer 51 km
rower z Veturilo 323 km

szukaj

archiwum