do pracy, z pracy i...
Piątek, 27 kwietnia 2007
| Km: | 27.79 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:21 | km/h: | 20.59 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
do pracy, z pracy i... rundka za 40 zł w charakterze kuriera ;)
jeden z przyjemniejszych dni na jazde
Czwartek, 26 kwietnia 2007
| Km: | 27.65 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:19 | km/h: | 21.00 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
jeden z przyjemniejszych dni na jazde jakie mi sie zdarzyly :D najlepsza wiosenna temperatura, niewielki wiaterek... w pyte :D
Środa, 25 kwietnia 2007
| Km: | 5.59 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:18 | km/h: | 18.63 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
wielki rajd do serwisu
Wtorek, 24 kwietnia 2007
| Km: | 1.24 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:04 | km/h: | 18.60 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
wielki rajd do serwisu ;)
Poniedziałek, 23 kwietnia 2007
| Km: | 4.16 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:13 | km/h: | 19.20 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
usn - goc - usn znaczy
Niedziela, 22 kwietnia 2007
| Km: | 34.83 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:35 | km/h: | 22.00 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
usn - goc - usn znaczy wycieczka do mamusi :P + 10
wieczorem wiatr ustal i wracalo mi sie po prostu zarabiscie :D nic tylko jechac do konca swiata... szkoda ze jutro trzeba wstac do pracy bo bym sobie jeszcze pojezdzila :)
wieczorem wiatr ustal i wracalo mi sie po prostu zarabiscie :D nic tylko jechac do konca swiata... szkoda ze jutro trzeba wstac do pracy bo bym sobie jeszcze pojezdzila :)
+30
Sobota, 21 kwietnia 2007
| Km: | 34.10 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:00 | km/h: | 17.05 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
+30
eee... szkoda gadac. pizdziawa
Środa, 18 kwietnia 2007
| Km: | 34.12 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:00 | km/h: | 17.06 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
eee... szkoda gadac. pizdziawa straszna... +30
dzień standardowy: do pracy,
Wtorek, 17 kwietnia 2007
| Km: | 38.45 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:00 | km/h: | 19.23 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
dzień standardowy: do pracy, z pracy, do dojo, z dojo +10
pierwszy run bajkiem do pracy
Poniedziałek, 16 kwietnia 2007
| Km: | 37.00 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:00 | km/h: | 18.50 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
pierwszy run bajkiem do pracy w tym roku (ps. czy jazdę po chodnikach, krawężnikach i na przełaj po Polach Mokotowskich można uznać za "teren"? ;)
potem powrot do domu
wieczorkiem maly kurs do dojo i spowrotem
+10
potem powrot do domu
wieczorkiem maly kurs do dojo i spowrotem
+10







