Poniedziałek, 9 lipca 2007 Kategoria dojazdy
| Km: | 28.11 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:21 | km/h: | 20.82 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
totalny spontan :)
Niedziela, 8 lipca 2007 Kategoria wycieczki i inne spontany, >50 km
| Km: | 61.78 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 02:32 | km/h: | 24.39 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
totalny spontan :) przed pojechaniem do szkoly na bródno w celu uzyskania zaświadczenia o zdaniu egzaminu dyplomowego sprawdziłam sobie na zumi, jak daleko mam stamtąd na działkę. okazało się, że będąc w szkole jestem w połowie drogi... więc pojechałam dalej - czyli na Zegrze (konkretnie to niedaleko Łachy i Serocka). Wróciłam autem z tatą :)
do starych - cudownie,
Sobota, 7 lipca 2007 Kategoria dojazdy
| Km: | 26.42 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:10 | km/h: | 22.65 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
do starych - cudownie, wspaniale, wiatr w otworkach w kasku, rozmazujace sie tlo ;)
spowrotem... masakra wmordewindowo deszczowa oO
spowrotem... masakra wmordewindowo deszczowa oO
Piątek, 6 lipca 2007 Kategoria wycieczki i inne spontany
| Km: | 3.79 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 00:13 | km/h: | 17.49 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
Czwartek, 5 lipca 2007 Kategoria dojazdy
| Km: | 23.47 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:07 | km/h: | 21.02 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
nie udało mi się nikogo
Środa, 4 lipca 2007 Kategoria wycieczki i inne spontany, ze zdjęciami
| Km: | 38.36 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:56 | km/h: | 19.84 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
nie udało mi się nikogo ze znajomych ani nawet z forum namówić na wizytę w Cytadeli Warszawskiej, więc pojechałam sama. a co tam, z cukru nie jestem. zresztą nie udało mi się zmoknąć, chociaż się bardzo starałam. jedyny napad deszczu przeczekałam w fajnym lochu na terenie Cytadeli.


























jakoś krótko dzisiaj... oO nie wiem
Poniedziałek, 2 lipca 2007 Kategoria dojazdy
| Km: | 23.76 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:04 | km/h: | 22.28 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
jakoś krótko dzisiaj... oO nie wiem czemu
przerywnik w uczeniu się do obrony
Niedziela, 1 lipca 2007 Kategoria dojazdy
| Km: | 25.97 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:05 | km/h: | 23.97 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
przerywnik w uczeniu się do obrony pracy dyplomowej
rundka do rodziców na chwilkę i powrót
rundka do rodziców na chwilkę i powrót
usn-och-usn + dodatkowa wizyta na
Środa, 27 czerwca 2007 Kategoria dojazdy
| Km: | 37.18 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:53 | km/h: | 19.74 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
usn-och-usn + dodatkowa wizyta na al. niepodległości
mam dość tego pier... wmordewindu
i wiatr się zmienia w ciągu dnia więc mam wmordewind zarówno jak jadę do pracy jak i jak wracam... już mnie kur... strzela...
mam dość tego pier... wmordewindu
i wiatr się zmienia w ciągu dnia więc mam wmordewind zarówno jak jadę do pracy jak i jak wracam... już mnie kur... strzela...
usn-och-usn + dojo
skaleczyłam
Wtorek, 26 czerwca 2007 Kategoria dojazdy
| Km: | 28.27 | Km teren: | 0.00 | Czas: | 01:26 | km/h: | 19.72 |
| Pr. maks.: | 0.00 | Temperatura: | °C | HRmax: | HRavg | ||
| Kalorie: | kcal | Podjazdy: | m | Aktywność: Jazda na rowerze | |||
usn-och-usn + dojo
skaleczyłam się w nadgarstek podczas jazdy na rowerze. nie wiem jak to zrobiłam...
skaleczyłam się w nadgarstek podczas jazdy na rowerze. nie wiem jak to zrobiłam...







